Monitory pacjenta od EURO-MEDICAL. Sprawdź ceny.

0
736

Szanowni drodzy klienci! Nasza firma EURO-MEDICAL  jest doświadczonym importerem dobrej jakości aparatury medycznej i sprzętu, krzeseł i foteli obrotowych czy innych wyrobów metalowych. Jako działalność gospodarcza istniejemy od 2009 roku i cały czas poszerzamy swoją działalność na rynku medycznym. Współpracujemy z dostawcami lokalnymi polskimi jak również zagranicznymi. Sprowadzamy sprzęt z różnych zakątków świata, wybieramy dla was sprawdzone i współczesne rozwiązania. Pragniemy być regularnie w czołówce dostawców sprzętu medycznego oraz aparatury, temu też stale poszukujemy nowości, innowacji i przekazujemy je naszym klientom. Ciągle uczymy się ciągle nowych produktów, poznajemy nowatorskie pomysły ekspertów. Dzięki temu nasza oferta ciągle jest poszerzana i możemy zaskakiwać klientów nowymi wyrobami. Wasze sugestie cały czas kształtują naszą chęć udoskonalania produktów jak również sięgania po nowe cele biznesowe.

Duże doświadczenie nabyte w ciągu wielu lat istnienia na rynku, współpraca z firmami z zagranicy, jak również wnikliwe studiowanie sugestii naszych klientów, pozwalają nam sprzedawać solidne, trwałe ale także ergonomiczne produkty. Sprawdzają się one bardzo dobrze w wszelkiego rodzaju obiektach użyteczności państwowej (na przykład szkoły, szpitale, hospicja, Domy Pomocy Społecznej, urzędy itp..) a także w domach klientów indywidualnych. Dzięki dynamicznie pracującemu działowi technologiczno – konstrukcyjnemu, jesteśmy w stanie wdrażać do produkcji nowoczesne technologie i produkty, tak aby sprostać oczekiwaniom klientów. Wysoka jakość naszych produktów w połączeniu z konkurencyjnymi cenami, tworzy bardzo atrakcyjną ofertę dla naszych interesantów. Naszą pełną ofertę znajdzie tutaj – euro-medical.pl .

Euro-medical – dystrybutor sprzętu medycznego

Proponujemy Państwu bogatą ofertę najnowocześniejszej aparatury medycznej, a w tym kardiomonitory, elektrokardiografy, aparaty ktg, pulsoksymetry, ssaki medyczne, holtery ciśnienia, defibrylatory, jak i wiele innej specjalistycznej aparatury medycznej. Oprócz aparatury w naszej ofercie znajdziecie Państwo także sprzet, taki jak łóżka ( szpitalne, o regulowanej wysokości, oiomowskie jak również do opieki domowej pacjenta), szafeczki przyłóżkowe, wózki do transportu chorych w pozycji leżącej oraz siedzącej, fotele zabiegowe, kozetki lekarskie, wózki reanimacyjne, lampy szpitalne, wózki do transportu zwłok czy chłodnie na leki czy szczepionki, a także komory chłodnicze na zwłoki.

Zachęcamy Państwa do współpracy z nami!!! Nasi handlowcy do każdego interesanta podchodzą indywidualnie, toteż potrafią dobrać ofertę dla ciebie uwzględniając Państwa wszelkie szczegóły dotyczące naszej oferty oraz warunków handlowych. Wszelkie informacje o naszej firmie znajdziecie Państwo na naszej stronie firmowej http://www.euro-medical.pl